fbpx
לוגו - משרד תיווך ברחובות והסביבה

מאמרים

בשנים האחרונות, השקעה אלטרנטיבית בנדל"ן, במיוחד בפרויקטים של התחדשות עירונית, הפכה לאחת האופציות האטרקטיביות למשקיעים פרטיים. פרויקטים אלו, הכוללים שיפוץ וחיזוק שטחים בנויים קיימים, מציעים פתרון למחסור בקרקעות לבנייה בישראל ופוטנציאל צמיחה גבוה. תוך שיתוף פעולה עם גופים מוסדיים, ההשקעה בהתחדשות עירונית מבטיחה תשואה יציבה וסבירה, ומספקת רמת בטחון גבוהה למשקיעים. עם זאת, ההשקעה דורשת בחינה קפדנית של הפרויקטים והבטחונות הנלוות כדי למזער סיכונים, ונדרשת הבנה בסיסית של התחום ושוק הנדל"ן.

בשנה האחרונה, התעוררו אצל לקוחות אשר נטלו משכנתאות בשנים האחרונות דאגות גוברות בקשר לעליית הריבית בשוק. מה הפתרונות האפשריים הקיימים להקלה על הנטל?

%%title%% מה שאנחנו יכולים לעשות, זה לתכנן מחדש את המשכנתא הנוכחי, כדי שההחזר החודשי יהיה יותר נוח, וכך נעשה זאת: התשובה נמצאת בפנים!

מדד המחירים לצרכן הינו פרמטר המודד את שינוי המחירים בסל הצריכה הממוצע שלנו הצרכנים בישראל. איך המדד משפיע על המשכנתא שלנו? קבלו הסבר קצר..

רפורמה בשוק המשכנתאות בבנק ישראל מתכננים להכניס לתוקף בעוד כחצי שנה, תוכנית שתכפה על הבנקים להציע ללקוחות מסלולים אלטרנטיביים בנוסף לתוכנית שמקבל כל לקוח עם האישור העקרוני למשכנתא.

שכונת רמז המכונה גם "המערב הישן" שהוקמה בשנת 1933, היא אחת השכונות הבולטות ביותר בראשל"צ בתחום ההתחדשות העירונית.

שכונת ארגמן נס ציונה היא השכונה החדשה ביותר בנס ציונה היום והיא נחשבת למבוקשת היוקרתית ביותר בעיר בזכות התכנון המתקדם של השכונה והסמיכות...

את שכונת הוואלי התחילו לבנות בתחילת שנות ה-2000 על אדמות הפרדסים של כפר אהרון. השכונה נבנתה עבור משפחות שחיפשו מקום טוב, עם מערכת חינוך טובה ופארק..

החלטתם למכור את הנכס? שיהיה בשעה טובה. בטח עלו בכם מספר שאלות: האם למכור לבד או לתת בלעדיות בתיווך? אתם בוודאי שוקלים את האופציות השונות שיאפשרו..

לא סתם אומרים ש”אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני”. הדבר נכון במיוחד במקרים בהם לא תמיד יש הזדמנות שניה לתיקון הרושם הראשוני. הצגת דירה למכירה הינה דוגמא..

החלטתם למכור את דירת 4 חדרים שלכם בשכונת הוואלי בנס ציונה (לדוגמא)? בשעה טובה. אם גם אתם חושבים שפרסום כמה תמונות בפייסבוק או ביד 2 זה..

לפני כמה חודשים החליטו במשרד האוצר להוריד את המס על דירה שניה ל-5% כדי לעודד את הרוכשים המתעניינים בדירה להשקעה. בעקבות המהלך ועל אף המצב של..

במאמר זה נסקור את שכונת אחוזת הנשיא ברחובות מכמה בחינות. שכונת אחוזת הנשיא ממוקמת בצפון רחובות בסמוך לכביש העוקף דרך מנחם בגין המוביל לכביש 40 לכיוון..

מיחזור משכנתא - מה זה אומר? פשוט מאד: יש לכם הלוואת משכנתא? אתם יכולים לקחת משכנתא בתנאים טובים יותר מהמשכנתא הנוכחית..

המאמר מספק סקירה כללית של המצב הנוכחי והתחזית העתידית של שוק הנדל"ן בדובאי. הוא מדגיש כי השוק נותר יציב בשנת 2022 וצפוי לצמוח בשנים הקרובות, מונעים על ידי גורמים כמו אוכלוסיית העיר הגדלה והכלכלה החזקה, וכן מאמצי הממשלה לשפר את התשתיות ולהגביר את השקיפות בשוק. המאמר בוחן גם תשואות שכירות בדובאי ואת הביקוש הגובר לנדל"ן ממשקיעים חיצוניים. זה גם מדגיש את החזון והייעוד של מחלקת הקרקעות של דובאי ואת הסיבות לכך ששוק הנדל"ן של דובאי הוא יעד אטרקטיבי למשקיעים זרים. בנוסף, המאמר מספק תשובות לכמה שאלות נפוצות על השקעה בנדל"ן בדובאי וסיכום של נקודות המפתח העיקריות.

ישנם כמה סוגים של נסח טאבו: נסח מרוכז – הוא הנסח המרכז את כל בעלי הדירות בבניין משותף. נסח רגיל – מאפשר להוציא מידע רישומי על דירה/בית ספציפי..

המאמר "טיפים למשכנתא בדרך הנכונה" מספק מידע רב ערך וטיפים כיצד לנווט בתהליך המשכנתא ולהבטיח את העסקה הטובה ביותר. בנוסף המאמר מכסה נושאים מרכזיים כמו קביעת סבירות, הבנת אפשרויות הלוואות וחיפוש אחר העסקה הטובה ביותר. כמו כן, הוא מספק שאלות ותשובות ומדגיש את החשיבות של עבודה עם יועץ משכנתאות כדי להבטיח תהליך חלק והעסקה הטובה ביותר.

יועץ המשכנתאות שלכם ביקש שתוציאו לו שומת מס אחרונה? כך תעשו זאת בקלות במספר שלבים..

שאלון דיגיטלי למבקשי משכנתא

כדי שנוכל לסייע לכם, השקיעו כמה דק' מזמנכם למלא את השאלון
נא למלא את הפרטים האישיים
נא למלא את הפרטי בן/ת הזוג